SMS do mieszkańca

Sport: Pewne zwycięstwo w Orli

21/05/2010
zdjecie główne
Zwycięstwo z Orlą 6:1 pokazuje, że u siebie czy na wyjeździe potrafimy grać dobrą piłkę, zdobywając kolejne 3 pkt, które są nam bardzo potrzebne w walce o awans.

Od samego początku było widać ,że Orla nastawiła się na nas strasznie ofensywnie, grając czasami 5 napastnikami którzy potrafili zrobić dużo zamieszania pod bramką, lecz tylko raz umieścili piłkę w bramce po błędzie obrony która nie upilnowała napastnika Orli. Drużyna gości grając strasznie ofensywnie narażała się na kontry, które wykorzystaliśmy. W pierwszej połowie meczu nie było żadnego zagrożenia na bramkę naszego bramkarza, cały czas to my mieliśmy piłkę i strzelaliśmy bramki w pierwszej połowie a wynik  3:0 do przerwy do chyba minimalna kara jaka spotkała gospodarzy. Droga połowa było nieco inna jeśli chodzi o sam początek to Orla miała cały czas piłkę i starała się strzelić bramkę cały czas naciskając na nas, aż zrobimy jakiś błąd. W pewnym momencie obrona , która zaspała nie upilnowała i było 3:1, ale na tyle było tylko Orle stać na 10 minut drugiej połowy na tyle starczyło im sił, później to tylko masowe ataki gości, którzy strzelili jeszcze 3 bramki i z trudnego terenu wywieźliśmy 3 pkt.