Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Niedziela, 19 listopada 2017 roku :: Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : +4,80 °C
temp.max.: 3 °C
temp.min.: 1 °C
wiatr: 25.2 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Aktualności


Utraciłeś dokumenty ? Zastrzeż je w banku

[ 04-01-2017 ]
zdjecia
System Związku Banków Polskich to ogólnopolska baza milionów skradzionych i zagubionych dokumentów. Chroni przed wyłudzeniami i użycie cudzej tożsamości.

Zastrzegać powinni wszyscy - nie tylko klienci banków. To najważniejszy krok, który trzeba natychmiast zrobić, gdy utracimy np. dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy.

W kilka minut dane trafiają do wszystkich banków, operatorów telefonii komórkowych oraz tysięcy innych firm.
 
ZAPAMIĘTAJ I ZAPISZ

+48 828 828 828

Wiele banków. Jeden numer do zastrzegania kart.


Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017 r.

[ 30-12-2016 ]
zdjecia
Zapraszamy mieszkańców Gminy Miastkowo do zapoznania się z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych w 2017 r.


INFORMACJA O SPORZĄDZENIU O SPISU WYBORCÓW

[ 28-12-2016 ]
zdjecia

Spis wyborców Gminy Miastkowo sporządzony na potrzeby referendum wojewódzkiego w sprawie budowy w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego zarządzonego na dzień 15stycznia 2017 roku jest udostępniony do wglądu: w dniach od 27 grudnia 2016r. - do 10 stycznia 2017r. w godz. pracy urzędu w siedzibie Urzędu Gminy Miastkowo, ul. Łomżyńska 32, pokój Nr 5  tel. 86-217-42-19.

Spis wyborców jest udostępniany na pisemny wniosek osoby zainteresowanej.Apel Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej

[ 28-12-2016 ]
zdjecia
W związku ze zbliżającym się sylwestrem pracownicy KM PSP w Łomży przypominają i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas odpalania fajerwerków.


ROLNIKU !!!  PAMIĘTAJ O OBOWIĄZKU DOKONANIA SPISU ZWIERZĄT W SWOIM GOSPODARSTWIE

[ 21-12-2016 ]
zdjecia
Rolnik posiadający w swoim gospodarstwie zwierzęta podlegające obowiązkowi rejestracji czyli bydło, świnie, owce, kozy zgodnie ze zmienioną ustawą o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt która obowiązuje od dnia 18 października 2016 r ma do końca roku kalendarzowego dokonać spisu zwierząt w swoim gospodarstwie. Spisu zwierząt dokonujemy na druku udostępnionym przez ARiMR w biurach powiatowych i na stronie internetowej oraz taki druk uzyskać można w swojej gminie lub w biurach powiatowych ODR.


Zaproszenie na przegląd tradycji Bożonarodzeniowych

[ 16-12-2016 ]
zdjecia W okresie Świąt Bożego Narodzenia, począwszy od Wigilii do Święta Matki Boskiej Gromnicznej rozbrzmiewają kolędy w domach, kościołach i na różnych uroczystościach. Tradycja kolędowania przechodzi z pokolenia na pokolenie. Większość kolęd to utwory bardzo stare, a mimo to wciąż żywe, chętnie je śpiewamy. Spotykamy kolędników chodzących po wsiach z gwiazdą, kozą czy szopką.


Święty Mikołaj w Miastkowie

[ 30-11-2016 ]
zdjecia
W dniu 6 grudnia – we wtorek, po raz drugi w Gminie Miastkowo zawita Święty Mikołaj. Ten Wielki Święty z workiem pełnym słodkości będzie przechadzał się ulicami Miastkowa. Św. Mikołaj będzie rozdawał je każdemu-nie tylko dzieciom. Jak będzie miał czas, to być może odwiedzi niektóre zakłady, a na pewno pojawi się we wszystkich szkołach. Chętnie też będzie pozować do pamiątkowych zdjęć.
 
Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim dużo radości i wielu prezentów


Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

[ 17-11-2016 ]
zdjecia
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, w dniach 24 listopada 2016r i 1, 8, 15 grudnia 2016r w godz. od 1500 do 1800 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie (sala za pocztą) odbędą się warsztaty wykonywania ozdób świątecznych (choinek z szyszek, aniołków z powertex i innych ozdób świątecznych).  Zabieramy ze sobą przede wszystkim szczere chęci, zużyte tkaniny naturalne -bawełna, len, wełna, jedwab (koronki, koszulki (najlepiej białe, kremowe) i rolkę od zużytego ręcznika kuchennego.  Zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warsztaty poprowadzi Jadwiga Korytkowska.


Koncert Poezji i Pieśni Patriotycznych „Bóg, Honor, Ojczyzna”

[ 15-11-2016 ]
zdjecia Ojczyzna, patriotyzm- umiłowanie Ojczyzny,  szacunek dla jej dziejów, Ojczyzna-nasza Matka… to słowa w ostatnich dniach padające z ust wielu Polaków, kiedy obchodziliśmy narodowe święto, 98 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Ojczyzna- nasz dom, któremu na imię Polska. Dom, który przerasta wszystkie budowle, to dom kultury wewnętrznej, dom naszego zakorzenienia. Ileż wysiłku, potu, intelektu, pomysłowości, bohaterstwa i wartości włożyli Ci, którzy go budowali.Warsztaty wykonywania kotylionów

[ 28-10-2016 ]
zdjecia

Zróbmy własnoręcznie kotyliony na zbliżające się święto narodowe- Święto Niepodległości. W dniach 7, 8, 9 listopada 2016 r. od godz.15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie odbędą się warsztaty wykonywania kotylionów ze wstążki atłasowej. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warsztaty poprowadzi Jadwiga Korytkowska. Materiały zapewni GOK.... 5 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 ...
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Copyright 2008-2017
Urząd Gminy Miastkowo