Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Czwartek, 14 grudnia 2017 roku :: Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : -1,15 °C
temp.max.: 0 °C
temp.min.: -2 °C
wiatr: 21.6 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Ankieta dla mieszkańców gminy Miastkowo, jej wyniki będą służyły oszacowaniu potrzeb mieszkańców i liczby chętnych do inwestycji w odnawialne źródła energii (fotowoltaika)


[21-09-2016]
Fotowoltaika – czyli produkcja energii elektrycznej przy wykorzystaniu promieni słonecznych dzięki specjalnej instalacji.
Wypełnienie ankiety, do niczego Państwa nie zobowiązuje, ani nie gwarantuje dofinansowania, ma jedynie sprawdzić jak duże jest zainteresowanie tego typu inwestycją, przy pewnych założeniach kosztów jej budowy.
 
Ankieta została stworzona na przykładzie „produkcji” prądu, który jest odsprzedawany do elektrowni. Jeśli wolą Państwo instalację kolektorów słonecznych do ogrzewania wody, proszę również wypełnić tę ankietę. Pozwoli to na zebranie rzeczywistej ilości mieszkańców, którzy chcieliby zrealizować taką inwestycję i odpowiednie zabezpieczenie środków finansowych przez Gminę w przyszłości.
 
Wypełnioną ankietę należy złożyć w Urzędzie Gminy pok. nr 9 – do Pani Barbary Kalinowskiej lub do Sołtysa do końca września.

Załączniki pobrań ściągnij
Ankieta 44,51 KB 140
powrót
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Copyright 2008-2017
Urząd Gminy Miastkowo