Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 1 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10
- Renata Piaścik - Przewodnicząca Komisji
- Emilia Wilk - Z-ca Przewodniczącego
- Marzena Białobrzewska - członek
- Sylwia Ciecierska - członek
- Kamil Nadrowski - członek
- Sylwia Olbryś - członek
- Radosław Romański - członek
- Dominika Tomaszewska - członek
- Michał Wiśniewski - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 1 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10
- Małgorzata Kuczyńska - Przewodnicząca Komisji
- Monika Bednarczyk - Z-ca Przewodniczącego
- Mirosław Brodowski - członek
- Małgorzata Janewicz - członek
- Teresa Ewa Jankowska - członek
- Iwona Olbryś - członek
- Mariusz Przychodzień - członek
- Magda Pupek - członek
- Daniel Ustaszewski - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 2 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10
- Grzegorz Ciecierski - Przewodniczący Komisji
- Beata Pisarska - Z-ca Przewodniczącego
- Karol Wojciech Bućko - członek
- Rafał Ciecierski - członek
- Izabela Karpińska - członek
- Barbara Lubiejewska - członek
- Anna Romańska - członek
- Agnieszka Samsel - członek
- Marek Sierzputowski - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 2 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10
- Anna Wronka - Przewodnicząca Komisji
- Edyta Bielacka - Z-ca Przewodniczącego
- Honorata Brodowska - członek
- Katarzyna Chojnowska - członek
- Arkadiusz Górski - członek
- Paulina Karolina Kozioł - członek
- Teresa Łojko - członek
- Agnieszka Święcka - członek
- Patryk Ustaszewski - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 3 w MIASTKOWIE
Świetlica Wiejska ul. Łomżyńska 32A
- Barbara Nadrowska - Przewodnicząca Komisji
- Irena Piotrowska - Z-ca Przewodniczącego
- Wojciech Bałazy - członek
- Agnieszka Gałązka - członek
- Grzegorz Kowalczyk - członek
- Halina Kuczyńska - członek
- Krystyna Łojko - członek
- Bożena Romanik - członek
- Paweł Ustaszewski - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 3 w MIASTKOWIE
Świetlica Wiejska ul. Łomżyńska 32A
- Anna Wiśniewska - Przewodnicząca Komisji
- Katarzyna Kuczyńska - Z-ca Przewodniczącego
- Iwona Brzostek - członek
- Krzysztof Gałązka - członek
- Aldona Kisielnicka - członek
- Monika Nasiadko - członek
- Bożena Przychodzień - członek
- Maria Małgorzata Sierzputowska - członek
- Anna Żyłka - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 4 w RYDZEWIE
Szkoła Podstawowa ul. Mazurska 22
- Arkadiusz Romański - Przewodniczący Komisji
- Kamil Chajęcki - Z-ca Przewodniczącego
- Krystyna Gerwatowska - członek
- Anna Gortych - członek
- Katarzyna Janus - członek
- Angelika Kruczyk - członek
- Jolanta Marcińczyk - członek
- Anna Ustaszewska - członek
- Katarzyna Ustaszewska - członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 4 w RYDZEWIE
Szkoła Podstawowa ul. Mazurska 22
- Iwona Wiktorzak - Przewodnicząca Komisji
- Wioleta Anna Kulikowska - Z-ca Przewodniczącego
- Damian Brodowski - członek
- Mateusz Czartoryski - członek
- Barbara Romańska - członek
- Magdalena Romańska - członek
- Anna Rupacz - członek
- Monika Śniadowska - członek
- Karolina Ustaszewska - członek
Wprowadził(a) : | Marcin Łuba | 2018-10-16 15:05 |
Zatwierdził(a) : | Marcin Łuba | 2018-10-16 15:05 |
pokaż rejestr zmian |