Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Wtorek, 25 lipca 2017 roku :: Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : +23,20 °C
temp.max.: 21 °C
temp.min.: 16 °C
wiatr: 14.4 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Aktualności


ROLNIKU !!!  PAMIĘTAJ O OBOWIĄZKU DOKONANIA SPISU ZWIERZĄT W SWOIM GOSPODARSTWIE

[ 21-12-2016 ]
zdjecia
Rolnik posiadający w swoim gospodarstwie zwierzęta podlegające obowiązkowi rejestracji czyli bydło, świnie, owce, kozy zgodnie ze zmienioną ustawą o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt która obowiązuje od dnia 18 października 2016 r ma do końca roku kalendarzowego dokonać spisu zwierząt w swoim gospodarstwie. Spisu zwierząt dokonujemy na druku udostępnionym przez ARiMR w biurach powiatowych i na stronie internetowej oraz taki druk uzyskać można w swojej gminie lub w biurach powiatowych ODR.


Zaproszenie na przegląd tradycji Bożonarodzeniowych

[ 16-12-2016 ]
zdjecia W okresie Świąt Bożego Narodzenia, począwszy od Wigilii do Święta Matki Boskiej Gromnicznej rozbrzmiewają kolędy w domach, kościołach i na różnych uroczystościach. Tradycja kolędowania przechodzi z pokolenia na pokolenie. Większość kolęd to utwory bardzo stare, a mimo to wciąż żywe, chętnie je śpiewamy. Spotykamy kolędników chodzących po wsiach z gwiazdą, kozą czy szopką.


Święty Mikołaj w Miastkowie

[ 30-11-2016 ]
zdjecia
W dniu 6 grudnia – we wtorek, po raz drugi w Gminie Miastkowo zawita Święty Mikołaj. Ten Wielki Święty z workiem pełnym słodkości będzie przechadzał się ulicami Miastkowa. Św. Mikołaj będzie rozdawał je każdemu-nie tylko dzieciom. Jak będzie miał czas, to być może odwiedzi niektóre zakłady, a na pewno pojawi się we wszystkich szkołach. Chętnie też będzie pozować do pamiątkowych zdjęć.
 
Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim dużo radości i wielu prezentów


Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

[ 17-11-2016 ]
zdjecia
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, w dniach 24 listopada 2016r i 1, 8, 15 grudnia 2016r w godz. od 1500 do 1800 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie (sala za pocztą) odbędą się warsztaty wykonywania ozdób świątecznych (choinek z szyszek, aniołków z powertex i innych ozdób świątecznych).  Zabieramy ze sobą przede wszystkim szczere chęci, zużyte tkaniny naturalne -bawełna, len, wełna, jedwab (koronki, koszulki (najlepiej białe, kremowe) i rolkę od zużytego ręcznika kuchennego.  Zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warsztaty poprowadzi Jadwiga Korytkowska.


Koncert Poezji i Pieśni Patriotycznych „Bóg, Honor, Ojczyzna”

[ 15-11-2016 ]
zdjecia Ojczyzna, patriotyzm- umiłowanie Ojczyzny,  szacunek dla jej dziejów, Ojczyzna-nasza Matka… to słowa w ostatnich dniach padające z ust wielu Polaków, kiedy obchodziliśmy narodowe święto, 98 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Ojczyzna- nasz dom, któremu na imię Polska. Dom, który przerasta wszystkie budowle, to dom kultury wewnętrznej, dom naszego zakorzenienia. Ileż wysiłku, potu, intelektu, pomysłowości, bohaterstwa i wartości włożyli Ci, którzy go budowali.Warsztaty wykonywania kotylionów

[ 28-10-2016 ]
zdjecia

Zróbmy własnoręcznie kotyliony na zbliżające się święto narodowe- Święto Niepodległości. W dniach 7, 8, 9 listopada 2016 r. od godz.15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie odbędą się warsztaty wykonywania kotylionów ze wstążki atłasowej. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warsztaty poprowadzi Jadwiga Korytkowska. Materiały zapewni GOK.XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego [wideo]

[ 27-10-2016 ]
zdjecia
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża” oraz X Dziecięca Gala Taneczna odbyła się w dniu 23 października 2016r w hali sportowej w Piątnicy.


Wyniki konsultacji w sprawie projektu „Programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok”

[ 21-10-2016 ]
zdjecia
Urząd Gminy
Dnia 4 października 2016 roku Wójt Gminy Miastkowo zaprosił organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w konsultacjach społecznych na temat projektu „Programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok”.


Koncert Poezji i Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości "BÓG, HONOR, OJCZYZNA"

[ 14-10-2016 ]
zdjecia Wzorem lat ubiegłych mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w KONCERCIE POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI „BÓG, HONOR, OJCZYZNA”.


Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Miastkowo

[ 13-10-2016 ]
zdjecia

Gmina Miastkowo informuje, że przedsięwzięcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Miastkowo” jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego pod nazwą „SYSTEM – Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez WFOŚiGW”, Część 1 – Usuwanie wyrobów zawierających azbest” oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.... 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 10 11 12 ...
Copyright 2008-2017
Urząd Gminy Miastkowo