Oficjalna strona Gminy Miastkowo
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
zdjecie

Nabór do Korpusu Urzędników Wyborczych

23/02/2018

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Łomży rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń od osób chcących pełnić funkcję urzędnika wyborczego.

zdjecie

Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

22/02/2018

Coraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

zdjecie

Nieodpłatna pomoc prawna w roku 2018

19/02/2018

Nieodpłatna  pomoc prawna jest zadaniem zleconym z zakresu administracji rządowej realizowanym w dwóch punktach nieodpłatnej pomocy prawnej , zorganizowanych przez powiat łomżyński.

zdjecie

Ruszyła XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

19/02/2018

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że rozpoczęła się XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

zdjecie

Projekt podziału Gminy Miastkowo na okręgi wyborcze

15/02/2018

Wójt Gminy Miastkowo przedstawia projekt podziału Gminy Miastkowo na okręgi wyborcze, które będą obowiązywały od najbliższych wyborów samorządowych.

zdjecie

Wychowanie przedszkolne na terenie gminy Miastkowo w roku szkolnym 2018/2019

09/02/2018

 Wychowanie przedszkolne realizowane jest w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych:

zdjecie

Informacja Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi''

06/02/2018

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi'' uprzejmie informuje, iż na stronie internetowej www.lgd-sasiedzi.pl ukazało się ogłoszenia o naborze wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach  Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania St...

zdjecie

ARiMR zaprasza rolników

30/01/2018

Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Łomży informuje, iż zbliża się termin naboru wniosków o przyznanie płatności. Wnioski o dopłaty za rok 2018 obowiązkowo muszą zostać złożone przez internet.

zdjecie

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

30/01/2018

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

zdjecie

Komunikat Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego

30/01/2018

W celu poprawy bezpieczeństwa podróżowania pragnę zwrócić Państwa uwagę na kilka istotnych kwestii, które należy sprawdzić przed podpisaniem umowy o imprezę turystyczną.