Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Czwartek, 22 czerwca 2017 roku :: Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : +21,30 °C
temp.max.: 21 °C
temp.min.: 17 °C
wiatr: 7.2 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Aktualności
„I Rydzewski Przełaj – Bieg dla Trzeźwości”

[ 11-05-2016 ]
zdjecia Dnia 01.05.2016 w Rydzewie odbyła się impreza sportowa pod hasłem "I Rydzewski Przełaj - Bieg dla Trzeźwości". Była to pierwsza lub jedna z pierwszych tego typu imprez organizowanych w Gminie Miastkowo. Inicjatorem oraz organizatorem było Stowarzyszenie "RAZEM" z Rydzewa. Impreza była finansowana, dzięki uprzejmości władz Gminy Miastkowo, ze środków budżetu. Impreza polegała na rywalizacji sportowej tj. biegu przełajowym na dystansie 10 kilometrów.


Kultura Segregacji – wchodzisz czy wypadasz? 11 Maja Dzień bez Śmiecenia!

[ 11-05-2016 ]
zdjecia
Ilu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nawet zwykłe, pozornie nieistotne, codzienne decyzje mają znaczenie? Kto z nas wie, dlaczego należy opróżniać kartony po mleku i słoiki przed wyrzuceniem? Ilu z nas potrafi odpowiedzieć, o czym informują symbole umieszczone na opakowaniach produktów, które użytkujemy i ma świadomość, że oznaczenie ma znaczenie?


XII Turniej Strzelecki Samorządowców

[ 09-05-2016 ]
zdjecia
Już po raz dwunasty odbył się PIKNIK MILITARNY na fortach w Piątnicy. Organizatorem pikniku od lat jest Stowarzyszenie „Klub Fort” wspomagane przez Warsztaty Techniczne w Łomży, Wojskową Komendę Uzupełnień i Związek Żołnierzy Wojska Polskiego. Głównym elementem pikniku był Turniej Strzelecki Samorządowców z terenu powiatu łomżyńskiego. Gminę Miastkowo reprezentowała drużyna w składzie:


Mobilny punkt informacyjny – BUS 500 plus w Miastkowie – 6 maja 2016r.

[ 05-05-2016 ]
zdjecia

Ośrodek Pomocy Społecznej w Miastkowie informuje, że w ramach działania rządowego programu „Rodzina 500 plus”
w dniu 6 maja 2016 r. (piątek)

Gminę Miastkowo odwiedzi mobilny punkt informacyjny – BUS 500 plus w godzinach 10:00 -12:00


Prace remontowo-konserwatorskie na cmentarzu

[ 04-05-2016 ]
zdjecia
Prace remontowo-konserwatorskie na cmentarzu grzebalnym z 1920 roku ufundowanym przez dziedzica dóbr majątkowych Drogoszewa Pana Stanisława Grochowskiego. Odrestaurowano parkan długości około 50 mb, słupki i bramę. Ułożono kostkę brukową w alei głównej.


Wyniki z Konkursu Recytatorskiego

[ 02-05-2016 ]
zdjecia Biblioteka Publiczna Gminy Miastkowo w dniu 25.04.2016 przeprowadziła Konkurs Recytatorski ph.: "PODRÓŻE MAŁE I DUŻE"
W konkursie wzięło udział 56 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Miastkowie i Szkoły Podstawowej w Rydzewie.Oceny prezentacji dokonało Jury w składzie: pani Bożena Święcka - bibliotekarz, pani Elżbieta Stefańska - logopeda, pani Lidia Białobrzeska - nauczyciel oraz pan Kamil Nadrowski - absolwent dziennikarstwa.


Recykling w 2015r.

[ 29-04-2016 ]
zdjecia
Informujemy, iż w 2015r. Gmina Miastkowo osiągnęła wymagany poziom recyklingu, przygotowania do ponownego użycia następujących frakcji odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła, natomiast wskaźnik recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami innych niż niebezpieczne odpadów budowlanych i rozbiórkowych nie został wyliczony, gdyż tego rodzaju odpady w 2015r. nie były odbierane z terenu naszej Gminy. Poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania nie został osiągnięty. Wymagane i osiągnięte poziomy przedstawiono w poniższej tabeli.


Światowy Dzień Książki w Bibliotece w Miastkowie

[ 27-04-2016 ]
zdjecia Biblioteka Publiczna Gminy Miastkowo wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Obchody rozpoczęły się paradą, która przeszła ulicami Miastkowa. Uczestnikami byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej przebrani za bohaterów książek, uczennice Gimnazjum oraz Pani Dyrektor Agnieszka Zduńczyk i Pani Alicja Dobrowolska. Kolorowy orszak z transparentem zgromadził się w GOK-u, gdzie uczennice II klasy Gimnazjum Publicznego w Miastkowie odczytały książkę własnego autorstwa. Następnie przeprowadziły konkurs ze znajomości przeczytanej książki. Na koniec bibliotekarka poczęstowała wszystkich pysznym tortem.  


Kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży

[ 27-04-2016 ]
zdjecia
Urząd Gminy
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zaprasza na kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży.

Młodzi ludzie bardzo często chcą zarobić „parę groszy” podczas wakacji.

Tradycyjnie jednym z najpopularniejszych sposobów na wakacyjną pracę jest zatrudnienie się w charakterze wychowawcy na koloniach, półkoloniach, obozach wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży.


... 8 9 10 11 12 [ 13 ] 14 15 16 17 ...
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Copyright 2008-2017
Urząd Gminy Miastkowo