Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Niedziela, 19 listopada 2017 roku :: Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : +4,65 °C
temp.max.: 3 °C
temp.min.: 1 °C
wiatr: 25.2 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Aktualności


Jeśli niepokoją Cię postępy rozwoju Twojego dziecka – ZAREAGUJ !!!

[ 27-09-2016 ]
zdjecia
Zapraszamy rodziców do zapisów na bezpłatne konsultacje w ramach projektu „Wiedzieć wcześniej”

Projekt adresowany jest do mieszkańców województwa podlaskiego, zwłaszcza mieszkańców: Sejn, Suwałk, Augusta, Grajewa, Łomży, Kolna, gdzie odległość od specjalistycznych placówek i możliwość skorzystania z odpowiedniej pomocy jest niewystarczająca.


Ankieta dla mieszkańców gminy Miastkowo, jej wyniki będą służyły oszacowaniu potrzeb mieszkańców i liczby chętnych do inwestycji w odnawialne źródła energii (fotowoltaika)

[ 21-09-2016 ]
zdjecia
Fotowoltaika – czyli produkcja energii elektrycznej przy wykorzystaniu promieni słonecznych dzięki specjalnej instalacji.
Wypełnienie ankiety, do niczego Państwa nie zobowiązuje, ani nie gwarantuje dofinansowania, ma jedynie sprawdzić jak duże jest zainteresowanie tego typu inwestycją, przy pewnych założeniach kosztów jej budowy.


Przewodniczący oraz Radni Gminy Miastkowo Zapraszają na I-szy Gminny Bal Samorządowy

[ 20-09-2016 ]
zdjecia

Zapraszamy mieszkańców i sympatyków naszej gminy, którzy chcą przyjemnie spędzić czas w jesienny wieczór, na Gminny Bal Samorządowy.
Szczególnie zapraszamy osoby powiązane z samorządem, sołtysów, członków stowarzyszeń, pracowników urzędu gminy oraz szkół.
Bal odbędzie się 22 października w Sali GOK w Miastkowie, początek godz. 19:00.
Organizatorzy zapewniają obsługę cateringową, (3 dania gorące, przystawki, ciasto, napoje), oprawę muzyczną z DJ.

Serdecznie ZapraszamyKomunikat o pracy oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Białymstoku

[ 19-09-2016 ]
zdjecia

W związku z uruchomieniem od dnia 16 września 2016 r. mechanizmu „Ograniczenie produkcji mleka” informujemy o wydłużeniu pracy Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Białymstoku:Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje

[ 16-09-2016 ]
zdjecia
W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi nielegalnego zakopywania przez hodowców padłej trzody chlewnej, uprzejmie informuję, co następuje:

Zgodnie z przepisami rozporządzenia (WE) nr 1069/2009 padła trzoda chlewna stanowi materiał kategorii 2. Zwierzęta podejrzane o choroby zakaźne powinny być przekazywane do unieszkodliwienia w zakładach utylizacyjnych kat.2 lub kat. 1.


Mammobus w Twojej miejscowości. Zbadaj się!

[ 15-09-2016 ]
zdjecia

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich –  dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.Zaproszenie na warsztaty wokalne w GOK

[ 09-09-2016 ]
zdjecia
Już od piątku 16 września 2016r ruszamy z bezpłatnymi zajęciami wokalnymi dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Miastkowo. Zatem zapraszamy dotychczasowych uczestników  oraz tych, którym śpiew daje radość i chcą go doskonalić uczęszczając na nasze zajęcia. Początek 16 września 2016r, godz. 15.00, sala Gminnego Ośrodka Kultury w Miastkowie .Zajęcia poprowadzi Pani Joanna Zalewska. Serdecznie zapraszamy!


Warsztaty w GOK

[ 09-09-2016 ]
zdjecia W okresie wakacyjnym, w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie odbyły się warsztaty wokalne(2 tygodnie) z Panią Joanną Zalewską, taneczne (1 tydzień) z Panem Jarosławem Śliwowskim i rękodzielnicze (ceramika-3 dni) z Panem Pawłem Olszewskim oraz zajęcia karate  z Panem Marcinem Banach.


Podlaski Dzień Kukurydzy

[ 09-09-2016 ]
zdjecia
Pokazy zbioru kukurydzy, bogata kolekcja odmian, prezentacje doświadczeń, wystawcy z branży rolniczej, wykłady i rozstrzygnięcia konkursów to niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy na Podlaski Dzień Kukurydzy. 11 września 2016 roku. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wspólnie z Polskim Związkiem Producentów Kukurydzy organizuje największą w województwie podlaskim imprezę dla plantatorów i miłośników kukurydzy. Już w najbliższą niedzielę kukurydza będzie pełniła główną rolę na polach doświadczalnych w Szepietowie.


ZUMBA !!!

[ 08-09-2016 ]
zdjecia

Dnia 12.09.2016 (poniedziałek) o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury (GOK) w Miastkowie odbędą się zajęcia ZUMBY.

Zapraszam serdecznie wszystkich na wspólne  zumbowanie.... 7 8 9 10 11 [ 12 ] 13 14 15 16 ...
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Copyright 2008-2017
Urząd Gminy Miastkowo