Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 roku :: Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : -4,05 °C
temp.max.: -10 °C
temp.min.: -11 °C
wiatr: 7.2 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Aktualności


Święty Mikołaj w Miastkowie

[ 30-11-2016 ]
zdjecia
W dniu 6 grudnia – we wtorek, po raz drugi w Gminie Miastkowo zawita Święty Mikołaj. Ten Wielki Święty z workiem pełnym słodkości będzie przechadzał się ulicami Miastkowa. Św. Mikołaj będzie rozdawał je każdemu-nie tylko dzieciom. Jak będzie miał czas, to być może odwiedzi niektóre zakłady, a na pewno pojawi się we wszystkich szkołach. Chętnie też będzie pozować do pamiątkowych zdjęć.
 
Z okazji Mikołajek życzymy wszystkim dużo radości i wielu prezentów


Warsztaty wykonywania ozdób świątecznych

[ 17-11-2016 ]
zdjecia
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, w dniach 24 listopada 2016r i 1, 8, 15 grudnia 2016r w godz. od 1500 do 1800 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie (sala za pocztą) odbędą się warsztaty wykonywania ozdób świątecznych (choinek z szyszek, aniołków z powertex i innych ozdób świątecznych).  Zabieramy ze sobą przede wszystkim szczere chęci, zużyte tkaniny naturalne -bawełna, len, wełna, jedwab (koronki, koszulki (najlepiej białe, kremowe) i rolkę od zużytego ręcznika kuchennego.  Zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warsztaty poprowadzi Jadwiga Korytkowska.


Koncert Poezji i Pieśni Patriotycznych „Bóg, Honor, Ojczyzna”

[ 15-11-2016 ]
zdjecia Ojczyzna, patriotyzm- umiłowanie Ojczyzny,  szacunek dla jej dziejów, Ojczyzna-nasza Matka… to słowa w ostatnich dniach padające z ust wielu Polaków, kiedy obchodziliśmy narodowe święto, 98 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Ojczyzna- nasz dom, któremu na imię Polska. Dom, który przerasta wszystkie budowle, to dom kultury wewnętrznej, dom naszego zakorzenienia. Ileż wysiłku, potu, intelektu, pomysłowości, bohaterstwa i wartości włożyli Ci, którzy go budowali.Warsztaty wykonywania kotylionów

[ 28-10-2016 ]
zdjecia

Zróbmy własnoręcznie kotyliony na zbliżające się święto narodowe- Święto Niepodległości. W dniach 7, 8, 9 listopada 2016 r. od godz.15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie odbędą się warsztaty wykonywania kotylionów ze wstążki atłasowej. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warsztaty poprowadzi Jadwiga Korytkowska. Materiały zapewni GOK.XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego [wideo]

[ 27-10-2016 ]
zdjecia
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża” oraz X Dziecięca Gala Taneczna odbyła się w dniu 23 października 2016r w hali sportowej w Piątnicy.


Wyniki konsultacji w sprawie projektu „Programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok”

[ 21-10-2016 ]
zdjecia
Urząd Gminy
Dnia 4 października 2016 roku Wójt Gminy Miastkowo zaprosił organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w konsultacjach społecznych na temat projektu „Programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2017 rok”.


Koncert Poezji i Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości "BÓG, HONOR, OJCZYZNA"

[ 14-10-2016 ]
zdjecia Wzorem lat ubiegłych mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w KONCERCIE POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI „BÓG, HONOR, OJCZYZNA”.


Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Miastkowo

[ 13-10-2016 ]
zdjecia

Gmina Miastkowo informuje, że przedsięwzięcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Miastkowo” jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego pod nazwą „SYSTEM – Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez WFOŚiGW”, Część 1 – Usuwanie wyrobów zawierających azbest” oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku zawiadamia

[ 11-10-2016 ]
zdjecia
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Białymstoku zawiadamia o przystąpieniu do prac zmierzających do wydania zarządzeń w sprawie zezwolenia na czynności podlegające zakazom w stosunku do bobra europejskiego (Castor fiber)


UWAGA ZMIANA TERMINU PRZEDSTAWIENIA OPERETKOWEGO

[ 06-10-2016 ]
zdjecia

UWAGA zmiana terminu przedstawienia operetkowego na które zapraszaliśmy Państwa na dzień 9 października, z przyczyn losowych zostało przesunięte na 16 października.

Za zaistniałe zmiany serdecznie Państwa PRZEPRASZAMY
w imieniu organizatorów i wykonawców... 7 8 9 10 11 [ 12 ] 13 14 15 16 ...
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Copyright 2008-2018
Urząd Gminy Miastkowo